Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 172
Kategoria: Aktualności

Dlaczego zmieniliśmy nazwę?

Autor: Czwartek, 22 styczeń 2015 21:54   Czytany 5938 razy

Nasza organizacja nazywała się do niedawna Wolna Ludzkość. Zmieniliśmy ją na HIPERIĘ. Zmieniła się nie tylko nazwa ale również nasza idea i cele.

Wolna Ludzkość powstała w 2011 roku, w czasie gdy pomieszane były jeszcze idee stare z nowymi. Nowe jeszcze nie sformułowały się wystarczająco wyraźnie. Na tamten czas celowe było aby je implantować do przestrzeni w jakikolwiek szeroki sposób. Ważne było aby dotrzeć do zdezorientowanych ludzi i zagubionych w rożnych środowiskach matriksa. Dać im szansę zderzenia z nimi po to by mogli dokonać wyboru – przyjąć je czy pozostać w starym systemie przekonań.

Między 2011 rokiem a czasem obecnym dokonało się wiele zmian w przestrzeni. Była to m.in. weryfikacja treści pomiędzy człowiekiem a planetą oraz odłączenia fraktalne. Przestrzeń wykonała selekcję i podzieliła ludzi na tych, którzy pozostali w przeszłości i na tych, którzy wybrali nieznaną przyszłość. Zweryfikowała ludzi na dwóch przeciwstawnych ścieżkach ewolucyjnych – ścieżce ziemskiej i ścieżce oriańskiej.

Ścieżka ziemska jest ścieżką pradawnych wartości gwarantujących życie w sprawiedliwości, godności, lojalności, współpracy i harmonii. Ścieżka oriańska oparta jest na konkurencji i rywalizacji oraz wszystkim co gwarantuje zwycięstwo w walce. To z kolei dopuszcza manipulację, oszustwo, fałsz, podstęp. Do niedawna cechy tych ścieżek były wymieszane. Również w naszej ekipie nie sposób było wyselekcjonować ani cech ani ludzi. W świadomości odbiorców naszych treści również nie było kryteriów oceny i wyczucia co jest co i kto jest kto.

Wiele razy zderzaliśmy się z ludźmi mającymi przewagę cech oriańskich. Zderzenia te wywoływały zgrzytliwy hałas i zniszczenia. Teraz chcielibyśmy się odciąć od momentami niechlubnej przeszłości wynikającej z oriańskiej dywersji wśród nas. Tworzymy więc inną organizację pod nazwą – HIPERIA.

Nazwa Wolna Ludzkość jest nieadekwatna do obecnego stanu naszego i przestrzeni. Słowo „Ludzkość” sugeruje, że występujemy w imieniu całej ludzkości. Jest to nieprawdziwe, mocno na wyrost, żeby nie powiedzieć pompatyczne a przez to wręcz śmieszne. Myślę, że intuicyjnie nasi obserwatorzy te zastrzeżenia odbierają podobnie.

Teraz, gdy przestrzeń dokonała już wystarczającej selekcji i sortowania, będzie można stworzyć grupę, w której znajdą się ludzie z jednej „frakcji mentalnej” a będzie to frakcja odpowiadająca kryteriom HIPERII.

Jednak nikt i nic nie może zagwarantować pełnej odporności na zarażenie oriańskimi wirusami oraz wirusami zwykłej głupoty i podłości. Będziemy jednak ze wszystkich sił starali się nie zagubić naszego kierunku i obronić się przed zgubnymi wpływami.

Oceń ten artykuł
(14 głosów)
Ostatnio zmieniany Środa, 04 luty 2015 15:50
  • Eko sklep.
  • Interregnum
  • HelioTV - telewizja internetowa.
  • Anastazja
  • hiperia.org
  • Hiperfizyka
Previous Next